Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Charleroi – Lech Poznań, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Europy UEFA, w czwartek 1 października 2020 roku, o godzinie 19:00.

Belgijska drużyna miała pewne trudności w swoim poprzednim meczu Ligi Europy, u siebie z Partizanem z Serbii, ale była w stanie awansować po dogrywce.

Starcie tych dwóch drużyn było wyrównane. Gospodarze strzelili pierwszego gola w 11. minucie za sprawą Dessoleila, a goście z Belgradu wyrównali w drugiej części, kiedy byli nieco bardziej agresywni. Ponieważ żadna z drużyn nie była w stanie strzelić kolejnego gola w trakcie meczu, zespoły przystąpiły do dogrywki, w której gospodarze pokazali lepszą wytrzymałość. W 107. minucie Rezaei strzelił zwycięską bramkę i przybliżył swoją drużynę do awansu do fazy grupowej.

W lidze krajowej prezentują się świetnie, zajmując pierwsze miejsce z sześcioma zwycięstwami i jednym remisem od początku sezonu. To dość skuteczny zespół, szczególnie w tym sezonie.

Lech Poznań w poprzedniej rundzie pokonał Apollon z Cypru grając na wyjeździe.

W sumie strzelili pięć bramek, jedną w pierwszej części i aż cztery w drugiej, zachowując przy tym czyste konto. Goście mieli pełną kontrolę nad sytuacją na boisku i biorąc pod uwagę ich postawę, wynik ten był zasłużony. W Ekstraklasie udało im się odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując w ostatniej kolejce Wartę Poznań 1:0. W poprzedni weekend Lech nie grał meczu ligowego, przygotowując się do dzisiejszego spotkania.

Lech Poznań jest dość skuteczny w europejskich meczach, a gospodarzom z Belgii bardzo trudno będzie zachować czyste konto w tym spotkaniu.

Charleroi nie zrobiło na mnie takiego wrażenia w poprzedniej rundzie, a co więcej, wydaje mi się, że za bardzo szanowali swojego przeciwnika. Lech Poznań przyjeżdża tutaj z podwyższonym morale i na pewno ma jakość, aby przeciwstawić się rywalom.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 października, 19:00BTTS (co to jest?)1.70 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.