Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Charleroi – Partizan Belgrad, rozgrywany w ramach eliminacji Ligo Europy UEFA w czwartek 24 wrzesnia 2020 roku, o godzinie 19:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Charleroi całkiem nieźle prezentuje się w Jupiler League, Drużna ma na koncie dwa zwycięstwa w dwóch dotychczas rozegranych kolejkach. Na inaugurację Charleroi wygrało z Waregem na wyjeździe 0:2, a następnie 3:1 u siebie z Beerschot.

Charleroi zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Jupiler League, a ich forma i styl prezentowany na boisku od początku sezonu, są wyśmienite, więc nie wiedzę powodów dla których mieliby przegrać z Partizanem.

Partizan miał o wiele trudniejszą drogę do tego meczu kwalifikacyjnego, ponieważ był zmuszony rozegrać bardzo wyczerpujący, wyjazdowy mecz przeciwko Sferiff Tiraspol z Mołdawii.

W tym przypadku statystyki były po ich stronie, posiadanie piłki, strzały na bramkę, ale po prostu nie byli w stanie wykończyć ataków. Wynik po regulaminowych dziewięćdziesięciu minutach to 0:0. Partizan stzrelił decydującą bramkę w 104 minucie z rzutu karnego i zasłużenie awansował.

W Super Lidze poprawili swoje wyniki i obecnie zajmują 2. miejsce, sześć punktów za Crveną Zvezdą. Dziś mają do czynienia ze znacznie trudniejszym przeciwnikiem, który nie będzie tolerował żadnych błędów, a szanse na to, że awansują, są w tym meczu bardzo małe.

Charleroi radzi sobie świetnie na początku sezonu, tymczasem Partizan ma trudności z odniesieniem, zwycięstw poza domem, nawet w Serbskiej Lidze. Pewność siebie w drużynie nie jest na wysokim poziomie. Charleroi z szybkim ofensywnym środkiem pola to w tej chwili najgorsza rzecz, jaka może się przydarzyć Partizanowi w tym starciu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 września, 19:0011.81

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.