Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Chelsea Londyn – Manchester City, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w czwartek 25 czerwca 2020 roku, o godzinie 21:15.

Chelsea po wznowieniu rozgrywek wygrała na wyjeździe z Aston Villa 1:2. Był to dla nich trudny mecz, ponieważ The Villans bronią się rozpaczliwie przed spadkiem.

Chelsea od 43 minuty przegrywała 1:0, jednak dwa gole Pulisicia w 60 i 62 minucie pozwoliły Londyńczykom na zgarnięcie 3 punktów, jakże ważnych z punktu widzenia walki o Ligę Mistrzów.

W tabeli Chelsea zajmuje 4 pozycji z przewagą 4 punktów nad Manchesterem United. Do końca rozgrywek pozostało 8 kolejek.

Manchester City w poprzedniej kolejce rozbił w meczu domowym Burnley 5:0 czym potwierdził wysoką formę.

The Citizens zajmują 2 miejsce w tabeli z ogromną stratą do lidera – 20 punktów ale co ważniejsze, ich przewaga nad 3 w tabeli Leicester to 8 punktów i jeden mecz do rozegrania więcej.

Wydaje mi się, że gracze Chelsea będą mocniej zdeterminowani by wygrać ten mecz niż ich przeciwnicy. Sądzę że gospodarze nie przegrają tego meczu, są w dobrej formie co potwierdzili w poprzedniej kolejce.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 czerwca, 21:151X2.00

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.