Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Chinandega – Juventus Managua, rozgrywany w ramach pierwszej ligi w Nikaragui, w środę 1 kwietnia 2020 roku o godzinie 23:00.

Chinandega przystępuje do tego meczu po fatalnym występie w poprzedniej kolejce, i przegranej na wyjeździe z Ferretti aż 7:0. Co prawda goście grali przez całą drugą połowę w osłabieniu, jednak to nie usprawiedliwia fatalnej gry Chinandegi. Do przerwy bowiem było już 2:0 dla Ferretti.

Bilans 7 ostatnich spotkań Chinandegi to 1 zwycięstwo, jeden remis i aż 5 porażek. Drużna zajmuje w tabeli pierwszej ligi, 8 miejsce w 10 zespołowej lidze.

Juventus Managua również przegrał ostatni mecz na wyjeździe z Jalapa 2:0. Juventus był faworytem tego meczu lecz nie wywiązał się z tej roli w najlepszy sposób.

Bilans ich ostatnich meczów to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. W tabeli zajmują 6 miejsce z przewagą 1 punktu nad ich dzisiejszymi rywalami.

Juventus jest faworytem tego spotkania i myślę, że w obecnej formie ich rywali powinien wygrać ten mecz, a w najgorszym wypadku zremisować.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 kwietnia, 23:002 (remis=zwrot)1.60 (Wynik – 4:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.