Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Club Brugge – Oostende, rozgrywany w ramach belgijskiej Jupiler League, w piątek 10 września 2021 roku, o godzinie 20:45.

Club Brugge w poprzedniej kolejce został zmiażdżony w meczu wyjazdowym z Gent przegrywając aż 6:1.

Mimo że stworzyli kilka przyzwoitych okazji podczas całego spotkania, goście zdołali strzelić gola tylko raz za sprawą Vanakena w 65. minucie, ale utrata 6 goli, to coś czego nikt się nie spodziewać i zdecydowanie potrzebują podnoszącego morale zwycięstwa, aby jak najszybciej zapomnieć o tym starciu.

Club Brugge plasuje się na 3 miejscu w tabeli i wygląda dobrze w tym sezonie, jeśli pominiemy ich ostatni mecz, mając tylko jeden punkt mniej w porównaniu do liderów z Royal Union.

Oostende poniosło porażkę w swoim ostatnim meczu u siebie z Waregem, przegrywając u siebie 0:2, nie będąc wystarczająco kreatywnym, aby zdobyć choć punkt w tym spotkaniu.

Zajmują 8. miejsce w tabeli, z dziewięcioma punktami na sześć rozegranych do tej pory meczów.

Club Brugge KV vs Oostende H2H
20.01.21 Club Brugge KV vs Oostende 2 : 1
08.11.20 Oostende vs Club Brugge KV 1 : 3
04.12.19 Oostende vs Club Brugge KV 1 : 1
22.11.19 Club Brugge KV vs Oostende 2 : 0

Mimo, że gospodarze przystępują do tego starcia po fatalnej porażce, skupią się maksymalnie na tym meczu by odnieść zwycięstwo, podnoszące morale. Są silniejszą drużyną, a przy innym podejściu w porównaniu do ich ostatniego spotkania, jestem przekonany, że tym razem spełnią oczekiwania.

Ponadto należy wziąć pod uwagę dużą liczbę bramek, ponieważ obaj często tracą w tym sezonie i nie są tak solidni z tyłu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 września, 20:451 & over2.51.85
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.