Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Crystal Palace – Tottenham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League w niedzielę 26 lipca 2020 roku, o godzinie 17:00.

Crystal Palace zajmuje obecnie w tabeli Premier League 14 pozycji z 42 punktami na koncie, ich przewaga nad strefą spadkową jest bezpieczna i wynosi 8 punktów. Z racji tego, że jest to ostatnia kolejka ligowa ich utrzymanie jest już pewne, więc o dodatkową motywację może być trudno.

Ten stan rzeczy, czyli pewne utrzymanie w lidze przez Crystal Palace utrzymuje się już od kilku kolejek więc drużyna wyraźnie obniżyła loty, czekając tak na prawdę na zakończenie tego dziwnego sezonu.

Crystal ma za sobą chyba jedną z najgorszych serii w ostatnim czasie. Zespół zaliczył 7 kolejnych porażek, strzelając gole tylko w jednym z nich.

Tottenham jest na fali wznoszącej, po ciężkim sezonie zajmuje obecnie 7 miejsce z nadzieją na awans przynajmniej o jedno oczko i grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Ich strata do Wolves to tylko 1 punkt a drużyna ta gra na wyjeździe z Chelsea więc Tottenham ma na prawdę dużą szansę na awans w tabeli.

Drużna prowadzona przez Jose Mourinho całkiem nieźle się ostatnio prezentuje, ma na koncie 5 meczów bez porażki, w tym 4 zwycięstwa.

W tym meczu wygranej Tottenhamu jestem pewien. Drużyna musi ten mecz wygrać, a że ich przeciwnikiem jest całkowicie rozbite Crystal to o dobry wynik będzie łatwiej.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
26 lipca, 17:0021.55 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.