Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Cypr – Słowenia, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, we wtorek 30 marca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Cypr przystępuje do tego meczu po wyjazdowej porażce z Chorwacją 1:0. Gola na wagę zwycięstwa dla Chorwatów zdobył w 40 minucie Pasalic. Mecz był zdecydowanie jednostronny, grany pod dyktando gospodarzy i tylko ich słaba forma w ofensywie sprawiła, że mecz zakończył się tak niskim wynikiem.

Na inaugurację eliminacji Cypr zremisował u siebie ze Słowacją 0:0.

Słowenia na początku eliminacji sprawiła bardzo dużą niespodziankę wygrywając u siebie z Chorwacją 1:0. Mimo, że Modrić i spółka to już nie ta sama drużyna, która zdoobywała wicemistrzostwo świata w 2018 roku, ale wygrana nad tą reprezentacją to na prawdę wielkie osiągnięcie Słoweńców.

Niestety w drugiej kolejce Słoweńcy przegrali na wyjeździe z Rosją 2:1 i jeśli myślą poważnie o awansie na Mistrzostwa, muszą takie mecze jak ten z Cyprem po prostu wygrać.

Słoweńcy mają w swoim zespole gwiazdy takie jak bramkarz Oblak, pomocnik Ilicic czy napastnik Sporar, i są zdecydowanym faworytem tego meczu. Moim zdaniem będzie to mecz mało atrakcyjny dla oka, padnie w nim mało bramek, ale Słowenia powinna ten mecz wygrać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 marca, 18:0021.70
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.