LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dania – Belgia, rozgrywany w ramach UEFA EURO 2020, w czwartek 17 czerwca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Dania przystępuje do tego starcia po porażce 0:1 w 1 kolejce z Finlandią, ale biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, które wydarzyły się podczas tego spotkania, ich porażka nie jest aż tak zaskakująca.

Mecz został przerwany, gdy Eriksen nagle upadł na murawę, a kontynuacja meczu stała pod znakiem zapytania. Jednak po otrzymaniu dobrych wiadomości od zespołu medycznego oba zespoły wróciły na boisko, ale piłka nożna zeszła na drugi plan.

Duńczycy stracili gola w 60. minucie i choć ich dominacja przez cały mecz była bardzo widoczna, stres, jaki przeszli, z pewnością pozostawił konsekwencje, przez co również nie wykorzystali rzutu karnego w 74 minucie gry.

Po tej porażce Dania jest na trzecim miejscu w grupie z Rosją, Finlandią i Belgią, prawdopodobnie zmierzając w kierunku kolejnej porażki, ponieważ ich przeciwnik wygląda w tej chwili bardzo groźnie.

Pomocnik Eriksen (109/36, Inter), obrońca Dalsgaard (26/1, Midtjylland), pomocnik Schone (51/3, Nijmegen) nie zagrają w tym meczu.

Belgowie otworzyli EURO 2020 w najlepszy możliwy sposób, ogrywając Rosjan w Sankt Petersburgu 3:0.

Wyglądali na silniejszych od samego początku i objęli prowadzenie po golach Lukaku (10.) i Meunier (34.), podczas gdy gospodarze nie byli w stanie dorównać rywalom.

Rytm gry nieco osłabł w drugiej części, ale mimo to goście ponownie strzelili gola w 88 minucie.

Belgowie są obecnie liderami w grupie, dążąc do kolejnego zwycięstwa, które prawdopodobnie zapewni im awans.

Dania vs Belgia H2H
18.11.20 Belgia vs Dania 4 : 2
05.09.20 Dania vs Belgia 0 : 2

Występ Duńczyków przeciwko Finlandii był przeciętny i tym razem też nie sądzę, żeby się poprawili. Belgia prawdopodobnie nie będzie miała litości i tym razem powinna odnieść przekonujące zwycięstwo. W tej chwili drużyna belgijska o klasę przewyższa dzisiejszych rywali.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 czerwca, 18:0022.00
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *