LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Derby County – Charlton, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w poniedziałek 30 grudnia 2019 roku, o godzinie 20:45.

Derby County
Drużyna Derby ma serię 7 meczów bez zwycięstwa w angielskiej Championship.

Derby County jest w fatalnej formie, ostatnie 7 meczów w Championship to 3 remisy i 4 porażki.

Ostatni ich mecz to wyjazdowy remis 1:1 z zamykającym tabelę Wigan. Był to bardzo szczęśliwie zdobyty punkt przez gości ponieważ wyrównujący gol padł w 3 minucie doliczonego czasu gry.

W tabeli piłkarze Derby są na 20 pozycji, z przewagą 6 punktów do bezpiecznej pozycji oraz dzisiejszy, ostatni mecz do rozegrania w ramach tej kolejki.

Charlton przystępuje do tego meczu w nieco lepszych nastrojach, ponieważ drużyna nie przegrała w 3 ostatnich meczach, a poprzednie spotkanie to pierwsze zwycięstwo od 11 kolejek w których zanotowali 4 remisy oraz 7 porażek.

W ostatnim meczu nie byli faworytem w domowym pojedynku z Bristol City i mimo, że przegrywali od 60 minuty 1:2 zdołali w przeciągu 5 minut (od 77 do 82 minuty) strzelić dwa gole i zapewnić sobie bardzo ważne 3 punkty.

W tabeli Charlton jest 2 oczka wyżej niż ich dzisiejsi przeciwnicy, mając punktów przewagi nad nimi.

Ponad 2.5 gola padło w 12 z 15 ostatnich meczów drużyny Charlton w angielskiej Championship.

Spotykają się ze sobą dwie drużyny, które potrzebują punktów i nie mają za bardzo czego bronić. Powinniśmy oglądać otwartą grę. Formacja ataku zwłaszcza w drużynie gości funkcjonuje ostatnio bardzo dobrze więc o strzelanie bramek nie powinni się oni martwić.

Również drużyna gospodarzy będzie chciała przerwać fatalną passę bez zwycięstwa więc nie sądzę aby zadowolili się bezbramkowym remisem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 grudnia, 20:45over2.51.88 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *