Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dijon – Rennes, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w piątek 16 października 2020 roku, o godzinie 19:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Dijon kontynuuje słabe występy w Ligue 1. W ostatnim meczu z Bordeaux przegrał 3:0, grając na wyjeździe.

Goście byli całkowicie zdominowali przez rywali, zwłaszcza w pierwszej części, kiedy stracili dwa gole w 12. i 29. minucie. Goście byli zbyt pasywni w trakcie meczu, nie będąc w stanie stworzyć żadnych dobrych okazji, w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy ustalili wynik meczu w 89. minucie.

Dijon obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a po ich dotychczasowych występach nie może oczekiwać zbyt wiele w nadchodzących meczach.

Gracze Rennes w swoim ostatnim meczu z Reims, zremisowali u siebie 2:2, mimo że uważani byli za mocnego faworyta.

Rennes z przytupem rozpoczął nowy sezon i całkiem zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, nie zaliczając żadnego słabego wyniku w pierwszych sześciu kolejkach.

Ze względu na to, jak gracze Rennes wyglądają w tym sezonie, ciężko wyobrazić sobie, żeby nie wygrali tego meczu. Mają płynność i lekkość w swojej grze, więc zatrzymanie wstrząśniętego już Dijon nie powinno być trudnym zadaniem. Jeśli podejdą do tego meczu ze swoją charakterystyczną grą, może to doprowadzić do gry jednostronnej.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 października, 19:0021.70 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.