Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dusseldorf – Borussia Dortmund, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w sobotę 13 czerwca 2020 roku, o godzinie 15:30.

Dusseldorf przystępuje do tego meczu po remisie u siebie z Hoffenheim 2:2. Drużyna gospodarzy prowadziła od 5 minuty po golu Henningsa, dodatkowo od 9 minuty grali w przewadze jednego zawodnika, lecz mimo to Dusseldorf dał sobie strzelić dwie bramki – w 16 i 61 minucie. Dopiero w 76 minucie z rzutu karnego wyrównał Hennings.

W tabeli Dusseldorf jest na miejscu zagrożonym barażami o utrzymanie, a ich przewaga nad strefą spadkową to tylko 3 punkty.

Dortmund po wznowieniu rozgrywek zaliczył tylko jedną wpadkę, ale za to w najważniejszym meczu z Bayernem u siebie, przegrywając 0:1.

Pozostałe mecze to pewne zwycięstwa i dobra gra.

Drużyna zajmuje 2 miejsce i jest już niemal pewno gry w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów (awans 4 pierwszych drużyn). Ich dorobek punktowy to 63, a strata do Bayernu to 7 punktów.

Dusseldorf jest to jedna z najsłabszych drużyn w Bundeslidze i kandydat do spadku, lecz w meczach domowych drużyna gra ofensywnie i nie stawia na obronę.

Borussia jest to klasę wyżej niż ich dzisiejsi przeciwnicy, jest zdecydowanym faworytem do wygrania tego meczu, lecz myślę, że walczący o utrzymanie Dusseldorf tanio skóry nie sprzeda.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 czerwca, 15:30BTTS (co to jest?)1.75 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.