LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dynamo Brześć – Dynamo Mińsk, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej w niedzielę 10 maja 2020 roku o godzinie 19:00.

Dynamo Brześć całkowicie zawodzi w nowym sezonie. Jako aktualny Mistrz Białorusi, kompletnie nie spełnia oczekiwań.

W dotychczas rozegranych 7 kolejkach drużyna z Brześcia zanotowała 3 porażki, 1 remis oraz 3 zwycięstwa. Po rozegranych 6 kolejkach drużyna ocierała się o strefę spadkową.

Oznaką nieco lepszej gry i wzrostu formy był mecz w poprzedniej kolejce w którym Dynamo wygrało z Biełszyną na wyjeździe 0:3. Myślę, że możę to być zwrot w wynikach osiąganych przez tę drużynę.

W tabeli Dynamo Brześć jest na 11 pozycji z dorobkiem 10 punktów i stratą 6 do lidera, który już rozegrał swój mecz w ramach 7 kolejki i go przegrał, więc jest to dodatkowa motywacja.

Jeśli chodzi o Dynami Mińsk to zespół przystępuje do tego meczu po porażce domowej z liderem FK Słuck 1:2.

Nieco pechowo ułożył się ten mecz dla Dynama ponieważ przegrywając 0:1 nie wykorzystali karnego w 39 minucie, a zaraz po przerwie otrzymali kolejny cios mając już dwie bramki straty. Honorowe trafienie zaliczył dla gospodarzy Brucic w 86 minucie.

Bilans dotychczasowych meczów Dynama Mińsk to 4 porażki oraz 3 zwycięstwa.

W tabeli drużyna z Mińska jest na 13 pozycji z 9 punktami.

Dynamo Mińsk na wyjazdach gra bardzo słabo, jeśli uda im się zdobyć jakieś punkty to raczej tylko w meczach u siebie lub ze słabymi drużynami na wyjazdach.

Myślę że Dynamo Brześć będzie chciało pójść na ciosem po ostatniej wygranej i ten mecz również wygra.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 maja, 19:0012.19 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.