LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Eintracht Frankfurt – Hertha Berlin, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi, w sobotę 16 października 2021 roku, o godzinie 15:30.

Eintracht odniósł wielki sukces w swoim ostatnim starciu na wyjeździe z monachijskim gigantem, kiedy udowodnili, że bukmacherzy nie mieli racji i odnieśli zwycięstwo 1:2.

Stracili gola w 29 minucie i generalnie zostali zepchnięci do defensywy, ale udało im się perfekcyjnie wykorzystać, swoje sytuacje, wyrównując za sprawą Hintereggerema zaledwie trzy minuty później, a Kostic zapewnił 3 punkty gościom w 83 minucie.

Eintracht zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli, z ośmioma punktami na siedem rozegranych do tej pory meczów.

Obrońca Lenz (4/0) jest kontuzjowany, a defensywny pomocnik Rode, już od dłuższego czasu jest odsunięty od gry. Pomocnik Barkok (2/0) i napastnik Ache (3/0) również są kontuzjowani.

Hertha ostatnio nie spisuje się zbyt dobrze, ponieważ obecnie mają serię dwóch porażek z rzędu, ostatnim razem u siebie z Freiburgiem, kiedy przegrali 1:2.

Berlińczycy zajmują 14 miejsce w tabeli, mając dwa punkty straty w porównaniu do rywali w nadchodzącym starciu.

Bramkarz Jarstein (bez występu) jest kontuzjowany, podobnie jak prawy obrońca Zeefuik (6/0), Klunter (3/0), środkowy obrońca Gechter (2/0), Torunarigha (2/0) i pomocnik Maolida ( 2/1). Napastnicy Jovetic (4/1) i Piątek (2/1) mogą nie być gotowi przez całe dziewięćdziesiąt minut.

Eintracht vs Hertha H2H
30.01.21 Eintracht Frankfurt vs Hertha Berlin 3 : 1
25.09.20 Hertha Berlin vs Eintracht Frankfurt 1 : 3
13.06.20 Hertha Berlin vs Eintracht Frankfurt 1 : 4

Eintracht udowodnił w poprzednim meczu z Bayernem, że miejsce zajmowane aktualnie w tabeli zdecydowanie nie odpowiada ich potencjałowi. Na pewno przystępują do dzisiejszego meczu w dobrych nastrojach i nie widzę powodu, aby rozpędzony Eintracht mogła zatrzymać Hertha.

Moim zdaniem gracze Eintrachtu mają znacznie więcej do zaoferowania w porównaniu z Herthą, a ich pozytywny wynik nie powinien być kwestionowany w nadchodzącym spotkaniu, ponieważ gospodarze wyglądają znacznie lepiej i zmierzają w lepszym kierunku.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 października, 15:3011.75
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *