Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz FC Barcelona – Bayern Monachium, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA w piątek 14 sierpnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Hit ćwierćfinałów Ligi Mistrzów, mecz rozgrywany na neutralnym stadionie w Lizbonie, a o awansie zadecyduje tylko jedno spotkanie.

Barcelonie w tym sezonie nie udało się obronić tytułu mistrzowskiego, który utracili na rzecz Realu, co jest bardzo rozczarowujące dla tej drużyny.

Barcelona zakończyła sezon ligowy 19 lipca wygrywając 0:5 na wyjeździe z Alaves. 8 sierpnia drużyna rozegrała rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Napoli wygrywając to spotkanie bez najmniejszych problemów 3:1.

Bayern sezon zakończył pod koniec czerwca, co może wpływać na ogranie w meczach o stawkę, choć w rewanżowym meczu z Chelsea w 1/8 finału nie było tego widać ponieważ Bayern wygrał 4:1, a w dwumeczu aż 7:1.

W międzyczasie Bawarczycy rozegrali mecz towarzyski z Marsylią wygrywając go 1:0.

Aktualnie Bayern ma niebywałą serię 18 zwycięskich meczów z rzędu (nie licząc towarzyskich), oraz 27 meczów bez porażki (tylko jeden remis w tych 24 spotkaniach).

Wszystko wskazuje na to, że będzie to niebywale interesujący mecz tak zwany przedwczesny finał. Oczekuję świetnego widowiska z dużą ilością goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 sierpnia, 21:00over2.51.53 (Wynik – 2:8)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.