LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz FC Koln – RB Lipsk, rozgrywany w ramach niemieckiej pierwszej Bundesligi, w poniedziałek 1 czerwca 2020 roku, o godzinie 20:30.

RB Lipsk
RB Lipsk walczy o awans do Ligi Mistrzów.

Koln rozegrał dość przyzwoite mecze u siebie z Mainz i Dusseldorfem w poprzednich kolejkach, ale był w stanie zdobyć tylko jeden punkt w każdym meczu. Jednak mecz na wyjeździe z Hoffenheim w ubiegłą środę zupełnie im nie wyszedł.

To gospodarze wydawali się o wiele bardziej konkretni, zdobywając gola we wczesnej fazie meczu, natomiast Koln grał grał w osłabieniu od 26 minuty i nie był w stanie poradzić sobie z przeciwnikiem w ciągu następnych trzydziestu minut.

Jednak gdy gracz Hoffenheim również otrzymał czerwoną kartkę – Koln pokazał nieco lepszą grę, zdołał zmniejszyć przewagę, i zmarnować rzut karny w końcówce meczu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Gracze Koln nadal nie są bezpieczni w bitwie o utrzymanie, ale mogą się nieco bardziej zrelaksować – mają bowiem 7 punktów przewagi nad zagrożoną barażami Fortuną Dusseldorf.

Środkowy obrońca Bornauw (24/5) jest zawieszony. Kontuzjowany pozostaje pomocnikiem Risse (6/0), natomiast wątpliwy jest występ środkowego obrońcy Czichosa (20/1).

RB Lipsk w poprzednim meczu był zdecydowanym faworytem w meczu przeciwko Hercie Berlin jednak zdołał tylko zremisować 2:2. Gracze Lipska byli nieco lepsi, ale fakt, że grali w osłabieniu od 63 minuty, był zbyt wielkim wyzwaniem.

Lipsk zajmuje teraz piąte miejsce, ale ma tylko jeden punkt mniej niż trzecie i czwarte miejsce Gladbach i Leverkusen, więc zwycięstwo tutaj przywróci ich do bardzo ważnych czterech czołowych pozycji, które prowadzą do Ligi Mistrzów.

Napastnik Poulsen (22/5) jest nadal kontuzjowany, podobnie jak środkowy obrońca Konate (5/0) i inny środkowy obrońca Ampadu (3/0). Lewy obrońca Halstenberg (24/3) jest zawieszony.

Koln umie grać przeciwko silnym drużynom w Bundeslidze. RB Lipsk jest jednak na innym poziomie i po ostatnich wynikach powinien zagrać bardzo ofensywnie, próbując przypieczętować kolejne 3 punkty, które utrzymałby ich blisko awansu do Ligi Mistrzów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 czerwca, 20:30BTTS (co to jest?)1.53 (Wynik – 2:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.