Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz FC Porto – Sporting Lizbona, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga, w środę 15 lipca 2020 roku o godzinie 22:30.

FC Porto pewnie zmierza po tytuł mistrzowski co jeszcze kilkanaście tygodni temu wydawało się niemożliwe, ponieważ Benfica Lizbona prowadziła w tabeli ligowej ze sporą przewagą.

Wówczas na drużynę z Lizbony przyszedł potężny kryzys, który tak na prawdę trwa do dziś. Porto również w międzyczasie gubiło sporo punktów, ale w odpowiednim momencie w odróżnieniu od Benfiki, zdołało się pozbierać i zaczęło wygrywać mecze.

Teraz Porto na 3 kolejki przed końcem rozgrywek ma 8 punktów przewagi, więc wygrana w dzisiejszym meczu zapewni im mistrzostwo.

Porto ma serię 6 meczów bez porażki, w tym 5 zwycięstw.

Sporting walczy o podium z Bragą, zajmując obecnie 3 miejsce w tabeli, z przewagą 3 punktów.

Goście tego spotkania mają również całkiem niezłą serię 8 meczów bez porażki w tym 6 zwycięstw oraz 2 remisy. Jednak, żaden z tych rywali nie był jakoś bardzo wymagający. Jeśli już przyszło Sportingowi spotkać się z drużyną z górnej części tabeli, jak na przykład Guimaraes to mecz kończył się remisem 2:2.

Wydaje mi się, że Porto w meczu u siebie będzie chciało za wszelką cenę zapewnić sobie mistrzostwo i wygrać ten mecz. Jest to w przeciągu całego sezonu zdecydowanie najlepszy zespół w stawce i dzisiaj to potwierdzi.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 lipca, 22:3011.73 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.