LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Fulham – Leeds, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w piątek 19 marca 2021 roku, o godzinie 21:00.

Fulham przystępuje do tego meczu po domowej porażce z Manchesterem City 0:3. Był to mecz jednostronny, a Fulham mogło jedynie zdobyć potrzebne doświadczenie na dalszą część sezonu, w konfrontacji z liderem tabeli skazani byli bowiem na porażkę.

Piłkarze Fulham mają jednak powody do optymizmu, bo po katastrofalnym początku sezonu, teraz zaczęli poważnie walczyć o utrzymanie, a wygrane takie jak z Liverpoolem na wyjeździe 0:1 na pewno dodają morale zespołowi.

W tabeli Fulham nadal znajduje się w strefie spadkowej, ale ich strata do bezpiecznej pozycji nie jest duża i wynosi 2 punkty.

Leeds to podobnie jak Fulham beniaminek Premier League, który jednak radzi sobie zdecydowanie lepiej od ich dzisiejszych rywali. Ma w dorobku o 10 punktów więcej i może już raczej spać spokojnie, jeśli chodzi o kewstie utrzymania w lidze.

Leeds w poprzedniej kolejce zremisowało z Chelsea u siebie 0:0, i był to już 3 z kolei mecz bez zwycięstwa tej drużyny. Wcześniej gracze Leeds przegrali z West Ham na wyjeździe 2:0 a także u siebie z Astron Villa 0:1. Jak widzimy również od 3 meczów gracze dzisiejszych gości nie mogą trafić do bramki rywala.

Fulham ma o co walczyć, podbudowana niedawnym zwycięstwem z Liverpoolem na pewno w meczu z również niedoświadczonym na boiskach Premier League, Leeds będzie chciało zdobyć komplet punktów jakże ważnych do utrzymania w lidze. Leeds złapało lekką zadyszkę i prezentuje gorszą formę więc o dobry wynik dla Fulham powinno być łatwiej.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
19 marca, 21:00
1 (remis=zwrot)1.80 (Wynik – 1:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.