LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Groningen – FC Emmen, rozgrywany w ramach holenderskiej Eredivisie, w niedzielę 22 grudnia 2019 roku, o godzinie 14:30.

Groningen
Gracze Groningen mają serię 6 meczów bez zwycięstwa, w których strzelili tylko 2 bramki.

Groningen może mówić o sporym pechu jeśli chodzi o swój ostatni mecz rozgrywany w ramach Pucharu Holandii. Piłkarze tego klubu przegrali u siebie 0:1 z Utrechtem, ale jeśli można mówić o niezasłużonych porażkach to ta właśnie taka była.

Gospodarze przeważali cały mecz, mieli zdecydowanie więcej posiadania piłki, zwłaszcza w pierwszej połowie 64% – 36%. Stworzyli również w przeciągu całego meczu sporo okazji strzeleckich, ale mimo to goście wykorzystali jedną ze swoich nielicznych klarownych, ofensywnych akcji.

Ogólnie rzecz biorąc gracze Groningen mają serię 6 meczów bez zwycięstwa – 3 remisy i 3 porażki, a w nich tylko 2 strzelone gole.

W tabeli Eredivisie zajmują 10 miejsce z 22 punktami.

Drużyna Emmen również nie jest w najlepszej formie w ostatnim czasie. Choć ich poprzedni mecz zakończył się długo wyczekiwanym zwycięstwem w Eredivisie.

Gracze tego klubu wygrali u siebie ze Spartą Rotterdam 2:0. Trzeba przyznać, że było to zasłużone zwycięstwo, po dwóch golach w pierwszych 30 minutach gry.

W tabeli Emmen zajmuje 13 miejsce z 18 punktami i przewagą tylko 3 punktów nad strefą barażową o utrzymanie w lidze.

W tym meczu spotykają się dwa zespoły w których meczach nie pada zbyt wiele bramek. Groningen i Emmen mają jedną z najsłabszych formacji ofensywnych w lidze – kolejno 3 i 5 od końca drużyna pod względem strzelonych bramek.

Dlatego nie spodziewam się meczu miłego dla oka i z dużą ilością bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 grudnia, 14:30under2.52.06 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *