LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Hoffenheim – Bayer Leverkusen, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi w poniedziałek 12 kwietnia 2021 roku, o godzinie 20:30.

Hoffenheim zawodzi w tym sezonie, drużyna “Wieśniaków” plasuje się na 12 pozycji w tabeli z dorobkiem zaledwie 30 punktów po 27 kolejkach. Ich przewaga nad strefą barażową o utrzymanie w lidze to zaledwie 5 punktów.

Co gorsza forma drużyny Hoffenheim jest daleka id ideału, bo ostatnie 3 mecze ligowe zakończyły się ich porażką. 2:0 ze Stuttgartem u siebie, 1:2 z Mainz na wyjeździe oraz 2:1 na wyjeździe z Augsburgiem chwały im nie przynosi, bo przeciwnicy zaliczają się raczej do średniaków ligowych.

Leverkusen natomiast walczy o udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, ale by ten cel osiągnąć musi zająć co najmniej 4 miejsce. Aktualnie Bayer plasuje się na 6 pozycji z 43 punktami na koncie i tratą 7 oczek do 4 miejsca, które zajmuje Eintracht Frankfurt.

Bayer w ostatnim meczu wymęczył zwycięstwo u siebie 2:1 ze zdecydowanie najsłabszą drużyną Bundesligi – Schalke 04. Było to pierwsze po dwóch wcześniejszych porażkach z Hertą 3:0 na wyjeździe oraz 1:2 u siebie z Arminią Bielefeld.

Bayer jest lekkim faworytem tego meczu, ale nie ufałbym tej drużynie. Skupiłbym się bardziej na liczbie bramek, bo oba zespoły mają ogromne problemy w grze defensywnej, a z drugiej strony lubią grać ofensywnie. Spodziewam się więc ciekawego starcia ze sporą ilością goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 kwietnia, 20:30over2.51.56 (Wynik – 0:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.