LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Inter Mediolan – Bayer Leverkusen, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w poniedziałek 10 sierpnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Inter zakończył sezon Serie A na drugiej pozycji z punktem straty do Juventusu, ta przewaga byłaby wyższa, ale Juventus, gdy kilka kolejek przed końcem rozgrywek zapewnił sobie mistrzostwo, przestał grać i seryjnie gubił punkty. Tak więc z punktu widzenia Interu to miejsce być może lekko rozczarowujące, ale jednak w pełni zasłużone, bo w ostatniej kolejce sezonu, gracze z Mediolanu w bezpośredniej walce z Atalantą wygrali bez problemu na wyjeździe 0:2.

W poprzednią środę Inter na neutralnym gruncie wygrał mecz 1/8 finału Ligi Europy z Getafe 2:0.

W 9 ostatnich meczach Inter nie przegrał zaliczając 6 zwycięstw oraz 3 remisy. Ostatnie 4 mecze to komplet wygranych.

Bayer Leverkusen po dłużej przerwie (sezon Bundesligi zakończył się 27 czerwca), wygrał rewanżowy mecz 1/8 Ligi Europy u siebie z Glasgow Rangers i awansował dalej, pokonując w dwumeczu Rangersów 4:1.

Inter wydaje się być w tak wyśmienitej formie, że nawet najsilniejsze drużyny europejskie miałyby problem z pokonaniem drużyny z Mediolanu, a do takich drużyn na pewno nie zalicza się Leverkusen, bo choć solidny to jednak nie na tyle dobry, aby pokonać Inter.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 sierpnia, 21:0012.10 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *