Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Isłacz Mińsk – Nioman Grodno, rozgrywany w ramach pierwszej ligi białoruskiej, w sobotę 21 marca 2020 roku, o godzinie 14:00.

Liga białoruska to jedyna liga w europie która kontynuuje rozgrywki mimo szalejącej emidemii koronawirusa. Ligi rosyjska i turecka, które jeszcze w poprzedni weekend rozgrywały swoje mecze, teraz zawiesiły rozgrywki.

Isłacz Mińsk przystępuje do tego meczu po odpadnięciu z rozgrywek pucharu Białorusi. W dwumeczu z mistrzem kraju Dynamem Brześć najpierw zremisowali na wyjeździe 0:0, a następnie po dogrywce przegrali u siebie 0:1.

W meczach przedsezonowych bilans Isłacza to 2 zwycięstwa, 3 remisy oraz 4 porażki.

Jeśli chodzi o drużynę Nioman Grodno, to nie grała ona w rozgrywkach pucharu krajowego, a w sparingach przed sezonem zaliczyła 3 zwycięstwa, 5 remisów oraz 2 porażki.

W poprzednim sezonie drużyna Nioman zajęła w tabeli 9 miejsce.

Isłacz Mińsk ma potężne problemy ze strzelaniem bramek, w 8 ostatnich meczach tylko jeden zakończył się wynikiem powyżej 2.5 gola. W tych spotkaniach Isłacz strzelił tylko 5 bramek.

Myślę, że podobnie będzie wygladał dzisiejszy mecz, w którym goście również nie będą skłonni do atakowania, zwłaszcza że to pierwsza kolejka sezonu w której nikt nie chce przegrać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 marca, 14:00under2.51.50 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.