LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Izrael – Dania, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w czwartek 25 marca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Izrael jak pamiętamy nie zakwalifikował się na EURO 2020, występując m.in w grupie z Polską, zajął ostatecznie dopiero 5 pozycję w grupie G, wyprzedzając tylko Łotwę. Na pożegnanie z eliminacjami piłkarze Izraela zanotowali dwie porażki, z Polską 1:2 u siebie oraz z Macedonią Północną 1:0 na wyjeździe.

W Lidze Narodów Izrael występował w Lidze B, i zajął tam 3 miejsce w tabeli, rywalizując razem z Czechami, Szkocją oraz Słowacją.

Duńczycy w kwalifikacjach do EURO zajęli 2 miejsce w grupie D, ustępując tylko reprezentacji Szwajcarii i zagrają na tegorocznych Mistrzostwach Europy.

W Lidze Narodów Dania w Lidze A, rywalizowała z Anglią, Belgią oraz Islandią i zajęła wysokie 2 miejsce ustępując tylko Belgii. Reprezentacja Danii wygrała z Anglią oraz Islandią na wyjazdach oraz ponownie z Islandią u siebie, zanotowała również remis u siebie z Anglikami co dało im łącznie 10 punktów.

Duńczycy są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania. W tej dość łatwej grupie jest jeszcze Austria, Szkocja, Mołdawia oraz Wyspy Owcze. Duńczycy będą na pewno chcieli już na początku zapisać 3 punkty, bo tylko jedna reprezentacja wychodzi z grupy bezpośrednio na mistrzostwa. Izrael, nie ma tej jakości co Dania więc nie liczyłbym na to, że może napsuć krwi rywalom.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
25 marca, 18:0021.76 (Wynik – 0:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *