Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Korona Kielce – ŁKS Łódź, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy, w sobotę 18 lipca 2020 roku, o godzinie 17:30.

Korona Kielce już kilka kolejek temu musiała pogodzić się ze spadkiem z Ekstraklasy. Niemal cały sezon drużyna z Kielc plasowała się w dolnych okolicach tabeli więc ich spadek w ogólnym rozrachunku nie jest zaskoczeniem.

Kielczanie mają na koncie 9 meczów bez zwycięstwa w tym 6 porażek, co w momencie gdy punkty potrzebne są jak woda do przeżycia, musiało zakończyć się relegacją.

W poprzednim meczu Korona przegrała zasłużenie na wyjeździe z Wisłą Płock 3:1, a ich poprzednie 4 mecze u siebie to jeden zdobyty punkt o raz 2 strzelone bramki.

ŁKS jak wszyscy wiemy również spada Ekstraklasy, w jeszcze gorszym stylu niż Korona.

Łodzianie w poprzedniej kolejce wygrali co prawda w Rakowem u siebie ale było to jedyne zwycięstwo od 10 kolejek w których ŁKS zdobył UWAGA 1 punkt. Myślę, że gdyby Raków grał w tym meczu o wyższe cele i miał motywacje i ten mecz zakończyłby się porażką ŁKS-u.

Uważam, że Korona wygra ten mecz ponieważ w ogólnym rozrachunku jest po prostu lepszym zespołem, grającym dodatkowo przed własną publicznością, z którą to piłkarze będą się chcieli godnie pożegnać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 lipca, 17:3012.12 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.