Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lazio Rzym – Club Brugge, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA we wtorek 8 grudnia 2020 roku, o godzinie 18:55.

Kalendarz Adwentowy 2020
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.

Lazio zdobyło cenny punkt w poprzednim meczu Ligi Mistrzów przeciwko Dortmundowi, grając na wyjeździe.

Po nieco niepewnej pierwszej części, kiedy stracili bramkę w 44. minucie, w drugiej części zagrali wyraźnie bardziej ofensywnie dążąc do zdobycia bramki, co udało im się w 67. minucie za sprawą Immobile.

Lazio zajmuje drugie miejsce w grupie, w której rywalizują z Dortmundem, Club Brugge i Zenitem, mając wciąż sporne szanse na miejsce w fazie pucharowej. Wszystko zależy od zbliżającego się starcia z Club Brugge.

Belgijski zespół spełnił oczekiwania w swoim ostatnim meczu u siebie z Zenitem, kiedy zanotował pewne zwycięstwo 3:0.

Rozpoczęli mecz bardziej agresywnie i zasłużenie udali się na przerwę z prowadzeniem 1:0.. Mając podobne podejście w drugich 45 minutach, gospodarze byli w stanie dołożyć jeszcze dwa gole, z rzutu karnego w 58 minucie za sprawą Vanakena i w 73 strzelił Lang.

Club Brugge zajmuje 3 miejsce w wyżej wymienionej grupie, mając dwa punkty mniej niż Lazio, więc musi ten mecz wygrać.

Wszystko sprowadza się do tego meczu i to jest czas i miejsce, w którym gracze Club Brugge będą musieli zaryzykować, ponieważ potrzebują tylko zwycięstwa. W otwartej grze, podczas której muszą zaryzykować, przeciwko mocnemu Lazio, będzie im na prawdę trudno.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 grudnia, 18:5511.67 (Wynik – 2:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.