LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lens – Reims, rozgrywany w ramach francuskiej Ligue 1, w piątek 1 października 2021 roku, o godzinie 21:00.

Lens zaprezentowało się całkiem nieźle w swoim ostatnim starciu na wyjeździe z faworyzowaną Marsylią, odnosząc dość niespodziewane zwycięstwo 2:3.

Po pierwszych 27 minutach prowadzili już 0:2, jednego z goli strzelił Przemysław Frankowski, ale pozwolili gospodarzom złapać kontakt i tym samym stracili dwa gole w dalszej części 1 połowy.

Mimo to w drugiej połowie nadal grali bardzo ofensywnie i ukoronowali lepszą grę, golem strzelonym w 71. minucie, wyjeżdżając z Marsylii z 3 punktami.

Lens znajduje się obecnie na 2. miejscu w tabeli, mając dziewięć punktów mniej w porównaniu do liderów z PSG.

Napastnik Jean (3/0) jest kontuzjowany i może być jedynym nieobecnym wśród gospodarzy.

Reims zakończył swoją serię dwóch meczów bez zwycięstwa ostatnim razem u siebie z Nantes, kiedy ograli ich 3:1.

Po bezbramkowej pierwszej części gospodarze podeszli do drugiej z większą kreatywnością, zdobywając trzy gole za sprawą Foketa i Ekitike, który dwukrotnie znalazł drogę do bramki rywala, podczas gdy goście byli skuteczni dopiero w 62. minucie.

Reims plasuje się na 11. miejscu w tabeli, z trzema punktami straty w porównaniu do Angers, które zajmuje miejsce premiowane grą w Europie.

Goście zagrają bez pomocników Berishy (6.0), Cafaro (3.0), Zeneli i Doumbii (obaj jak dotąd bez występu) oraz napastnika Bilala Toure’a (3.0). Środkowy obrońca Gravillon (8/0) jest zawieszony.

Lens vs Reims H2H
24.07.21 Lens vs Reims 2 : 1
13.02.21 Reims vs Lens1 : 1
08.11.20 Lens vs Reims 4 : 4
11.10.19 Lens vs Reims 1 : 1

Obie drużyny przystępują do tego starcia po odnotowaniu podnoszących morale zwycięstwach, a sądząc po ich dotychczasowych występach w Ligue 1, można śmiało powiedzieć, że czeka nas ciekawe starcie, w którym jest mało prawdopodobne, aby któraś z drużyn zachowała czyste konto.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 października, 21:00BTTS2.09
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *