Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Levante – Mallorca, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w piątek 22 listopada 2019 roku, o godzinie 21:00.

Levante
Piłkarze Levante (z prawej strony) bardzo dobrze prezentują się w meczach u siebie.

Po dwóch dobrych występach i zwycięstwach na wyjeździe z Sociedad 2:1 oraz w domu przeciwko FC Barcelonie 3:1, gracze Levante ulegli 2:1
Athletic Bilbao na wyjeździe.

Objęli prowadzenie pod koniec 1 połowy, ale w drugiej gospodarze narzucili takie tempo gry, któremu nie byli w stanie sprostać gracze Levante.

Levante pozostaje w środkowej części tabeli z dużą już przewagą nad strefą spadkową, dzięki zwycięstwom i dobrej grze w meczach u siebie. Tutaj z pewnością będą chcieli również zapunktować.

Gospodarze nadal zagrają bez obrońcy Robera, który i tak nie występował jeszcze w tym sezonie. Obrońca Cabaco (6/0) powinien być już gotowy na ten mecz, ale nadal wątpliwe są występy napastnika Rochiny (9/0) i obrońcy Tono (4/0).

Mallorca w końcu zagrała dobry mecz, było to przed przerwą międzynarodową, wygrywając z Villarreal u siebie 3:1. Wygrana była potrzebna temu zespołowi, ponieważ mieli już serię 3 meczów bez zwycięstwa.

Gracze Majorki punktują w tym sezonie tylko i wyłącznie w meczach domowych. Dotychczas rozegrali 5 meczów na wyjeździe i wszystkie przegrali, jako jedyna drużyna w lidze nie zdobyli jeszcze choć punktu w delegacjach.

Są teraz na 16 miejscu w tabeli – pięć punktów powyżej strefy spadkowej.

Goście mają kilku graczy od dłuższego czasu kontuzjowanych. Wątpliwe są w tym momencie występy obrońcy: Baba Rahman (2/0), Agbenyenu (9/0) i pomocnik Baba Mohammed (12/0).

Levante wyglądał dobrze w poprzednich starciach u siebie i wiedząc, że Majorka na wyjazdach kompletnie zawodzi na pewno piłkarze Levante będą chcieli to wykorzystać.

Majorka nie wydaje się prezentować wystarczającego poziomu na LaLigę, nawet jeśli osiąga dobre wyniki przed własną publicznością.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 listopada, 21:0011.79 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.