Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Lincoln – Sunderland, rozgrywany w ramach pucharu ligi angielskiej, we wtorek 5 października 2021 roku, o godzinie 20:00.

Lincoln lekko rozczarował w poprzedni meczu z trochę niedocenianym Plymouth, gdy zdobyli tylko punkt w zremisowanym 2:2 domowym spotkaniu.

Ich występy w EFL Trophy są obiecujące, ponieważ obecnie są liderami w grupie, ale w następnym meczu zmierzą się z Sunderlandem, który jeszcze nie rozegrał żadnego meczu w grupie.

Gospodarzom wciąż brakuje obrońców Roughana, Walsha, a także pomocnika McGrandlesa (7/1) i napastników Hoppera (7/0) i Maguire (3/0).

Sunderland przystępuje do tego starcia, chcąc zrehabilitować się, ponieważ ich ostatni występ w League One był dość rozczarowujący, gdy przegrali 4:0 na wyjeździe z Portsmouth.

W tabeli ligowej zajmują 2 pozycję z taką samą liczbą punktów co liderzy z Wigan. Porażka z Portsmouth była pierwszą po serii 8 meczów bez porażki dla Sunderlandu.

Lincoln -Sunderland H2H
22.05.21 Sunderland vs Lincoln 2 : 1
19.05.21 Lincoln vs Sunderland 2 : 0
20.03.21 Sunderland vs Lincoln 1 : 1

Jak wcześniej wspomnieliśmy, będzie to pierwszy mecz Sunderlandu w rozgrywkach i pomimo przekonującej ostatniej porażki, w tym sezonie wyglądają znacznie lepiej niż Lincoln i zdecydowanie są w stanie odnieść zwycięstwo.

Są w pierwszej piątce najsilniejszych drużyn w tym sezonie w League One i pomimo pewnej rotacji nadal daję im niewielką przewagę nad Lincolnem, który ma własne zmartwienia i na pewno nie wejdzie all-in w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 października, 20:002 (DnB)2.20
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.