Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Liverpool – Atletico Madryt, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 11 marca 2020 roku o godzinie 21:00.

Liverpool
Gracze Liverpoolu przegrali pierwszy mecz wyjazdowy z Atletico 1:0.

Liverpool musi zdecydowanie poprawić swoją grę jeśli chce awansować do ćwierćfinału. Niełatwo jest grać na wysokim poziomie jeśli już od dawna ma się tak ogromną przewagę w rozgrywkach ligowych.

Od kilku tygodni Liverpool ewidentnie obniżył loty. Po porażce z Atletico w pierwszym meczu, która zapoczątkowała trudny okres w grze Liverpoolu, drużna wygrała po ciężkim boju z West Ham u siebie 3:2, następnie przyszła porażka z Watford 3:0, kolejna porażka w Pucharze Anglii z Chelsea 2:0 oraz wymęczone 2:1 u siebie z Bournemouth w Premier League.

W tabeli Premier League Liverpool ma ogromną przewagę 25 punktów nad drugim Manchesterem City.

Jeśli chodzi o Atletico drużyna przystępuje do tego meczu po dwóch remisach w lidze – 1:1 z Espanyolem na wyjeździe oraz 2:2 u siebie z Sevillą.

Drużna już nie jest tak niezawodna w obronie jak to miało miejsce jeszcze na początku sezonu i co było najbardziej charakterystyczną cechą stylu gry drużyny z Madrytu.

W tabeli ligowej Atletico jest na 5 pozycji ze stratą 1 punktu do pozycji 4 i 2 punktów do podium.

Dla Liverpoolu rozgrywki Ligi Mistrzów to tak naprawdę jedyne pole do popisu w tym sezonie. Mistrzostwo mają w garści, odpadli już z krajowych pucharów więc Champions League jest priorytetem i myślę, że trener Liverpoolu zrobi wszystko, żeby zmotywować drużynę.

Jest to wciąż zespół który potrafi wygrywać bo takiej klasy zawodnicy nie zapomnieli jak się gra w piłkę w ciągu kilku tygodni.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 marca, 21:0011.56 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.