Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Liverpool – Crystal Palace, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w niedzielę 23 maja 2021 roku, o godzinie 17:00.

Liverpool uciekł spod topora i ma już we własnych rękach, a właściwie nogach kwestię zajęcia miejsca w TOP4 i awansu do Ligi Mistrzów.

W niebywale dramatycznych okolicznościach piłkarzom The Reds udało się wygrać w poprzedni weekend z West Brom 1:2. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w doliczonym czasie gry bramkarz Alisson. W środku tygodnia w zaległym meczu Liverpool wygrał również na wyjeździe z Burnley 0:3 i zrównał punktami w tabeli z Leicester, ale wyprzedza tę drużynę lepszym bilansem bramkowym.

Crystal Palace zajmuje w tej chwili 13 pozycję i przed ostatnią kolejką jest już oczywiście bezpieczne jeśli chodzi o pozostanie w Premier League, więc gra tak na prawdę o pietruszkę.

W poprzednim meczu Crystal przegrało u siebie z Arsenalem 1:3.

Liverpool musi ten mecz wygrać, ale aby być w miarę spokojnym o 4 pozycję musi nastrzelać nieco bramek bo w Anglii jeśli drużyny mają taką samą ilość punktów liczą się strzelone bramki, tych Liverpool i Leicester mają na razie tyle samo – po 66 strzelonych. Leicester gra w ostatniej kolejce z Tottenhamem więc o bramki może być tej drużynie ciężko, więc Liverpool na pewno to wykorzysta i rozgromi rywali.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 maja, 17:001 (HA: -2.5)2.27 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.