Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz ŁKS Łódź – Górnik Zabrze, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w piątek 13 marca 2020 roku, o godzinie 18:00.

ŁKS Łódź rozpaczliwie broni się przed spadkiem. Drużyna miała całkiem obiecujący start rundy wiosennej, bo oprócz porażki na inaugurację z Legią, zanotowała trzy remisy oraz zwycięstwo u siebie z Zagłębiem.

Niestety dla drużny z Łodzi poprzedni, poniedziałkowy mecz zakończył się dla nich porażką 1:0 na wyjeździe z Koroną, a więc z drużyną bezpośrednio walczącą również o utrzymanie.

W tabeli ŁKS jest na ostatniej pozycji ze stratą 11 punktów do bezpiecznego miejsca.

Górnik z kolei po ostatniej wygranej z Cracovią u siebie 3:2, może nieco odetchnąć ponieważ oddalił się tym samym od strefy spadkowej.

Górnik przeplata ostatnimi czasy dobre mecze i wygrane z porażkami, tak jest od początku rundy, ich bilans to 3 zwycięstwa, remis oraz 2 porażki. Te dwie przegrane miały miejsce na wyjazdach, gdzie Górnik nie czuje się zbyt dobrze.

ŁKS potrzebuje punktów jak powietrza i myślę, że skoncentruje wszystkie swoje siły na tym meczu na własnym stadionie, gdzie nie przegrał jeszcze w tym roku. Górnik natomiast na wyjazdach gra bardzo słabo więc jest to niemal idealny przeciwnik, aby zachować jeszcze szanse na utrzymanie dla drużyny z Łodzi.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 marca, 18:001 (remis=zwrot)1.85 (Wynik – przeł.)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.