Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Manchester United – Everton, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w niedzielę 15 grudnia 2019 roku, o godzinie 15:00.

Manchester United
Manchester United jest w ostatnich tygodniach w świetnej formie mając 5 meczów bez porażki w Premier League.

Manchester United miał trochę szczęścia, że ​​wygrał poprzednie spotkanie 1:2 na wyjeździe w lokalnym meczu derbowym z Citizens.

Trzeba jednak powiedzieć, że zespół wykazał się także lepszą efektywnością i opanowaniem, obejmując dwubramkowe prowadzenie w pierwszej połowie.

Od tego czasu posiadanie piłki należało do ich przeciwników, jednak tak naprawdę nie zagrażało ich prowadzeniu do końcowej fazy meczu.

Mają teraz dwa kolejne zwycięstwa w Premiership, a także serię pięciu meczów bez porażki i są teraz o pięć punktów za Chelsea zajmującą 4 miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów, a zwycięstwo w tym meczu jest konieczne do zbliżenia się do TOP4.

W środku tygodnia nie mieli problemu, wygrywając u siebie z AZ Alkmaar w Lidze Europejskiej 4:0, mimo że ich trener znacznie rotował pierwszym składem, aby przygotować kluczowych graczy na mecz ligowy.

Środkowy obrońca Rojo (3/0), pomocnik Pogba (5/0) i prawy obrońca Dalot (1/0) pozostają kontuzjowani. Wątpliwe są występy lewego obrońcy Shawa (6/0) i ofensywnego pomocnika Lingarda (13/0).

Po serii trzech prostych porażek w Premier League gracze Evertonu zaskoczyli znacznie lepszym występem w wygranym 3:1 meczu z Chelsea w zeszłą sobotę.

Ta znaczna poprawa w grze Evertonu była spowodowana prawdopodobnie zwolnieniem dotychczasowego szkoleniowca. Efekt tak zwanej “nowej miotły” zadziałał w tym przypadku idealnie.

Everton jest teraz o dwa punkty powyżej strefy spadkowej, zdobywając do tej pory cztery punkty na wyjeździe i będąc najgorszą drużyną w tym aspekcie w całym Premiership, więc ten mecz jest dla nich świetnym sprawdzianem.

Goście nadal będą występować bez obrońcy Delpha (7/0), a także defensywnych pomocników Gomesa (8/0) i Gbamina (2/0). Wątpliwe są występy lewego obrońcy Digne (16/0), prawego obrońcy Colemana (9/0) i ofensywnego pomocnika Walcotta (11/0).

Manchester Utd strzelił przynajmniej 2 bramki w ostatnich 5 meczach (Premier League).

Manchester jest w ostatnich tygodniach w świetnej formie, czego nie można lekceważyć. Everton nie wydaje się być drużyną zdolną powstrzymać ofensywną kreatywność Manchesteru, w meczu wyjazdowym.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 grudnia, 15:0011.73 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.