Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz M’Gladbach – Inter Mediolan, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA we wtorek 1 grudnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Borussia M’Gladbach spełniła oczekiwania w ostatnim spotkaniu z Szachtarem Donieck, gdy zanotowali przekonujące zwycięstwo 4:0 u siebie.

Jak wskazuje wynik, to starcie było jednostronne, gdyż gospodarze całkowicie zdominowali, zwłaszcza w pierwszej części, kiedy zdobyli 3 bramki. W drugiej części obniżyli rytm gry, ale mimo to w 77. minucie zdobyli kolejnego gola i ustalili wynik meczu.

Rywalizują w bardzo ciekawej grupie z Realem Madryt, Interem i Szachtarem, obecnie znajdują się na czele, ale nic nie jest jeszcze przesądzone.

W grupie, o której mowa powyżej, najgorzej prezentuje się Inter, który obecnie zajmuje ostatnie miejsce z dwoma remisami i dwoma porażkami. W ostatnim meczu u siebie z Realem ponieśli porażkę 0:2.

Po straconej bramce z rzutu karnego w 7. minucie, presja psychologiczna, której doświadczyli, była ogromna, a której kulminacja nastąpiła w 33. minucie, kiedy Vidal wyleciał z boiska za czerwoną kartkę. Szczerze mówiąc, Real nie wydawał się tak dominujący na boisku, ale udało im się zdobyć jeszcze jednego gola w 59. minucie, kiedy Hakimi strzelił samobójczą bramkę, ustalając tym samym ostateczny wynik.

Obie drużyny potrzebują tutaj zwycięstwa, zwłaszcza Inter, który jest bliski zakończenia europejskiej rywalizacji. Gladbach jest na znacznie lepszej pozycji, ale mimo wszystko 3 punkty jeszcze bardziej poprawią ich sytuację.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 grudnia, 21:00over2.51.50
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.