Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Middlesbrough – Nottingham Forest, rozgrywany w ramach angielskiej Championship, w poniedziałek 2 marca 2020 roku o godzinie 20:45.

Middlesbrough
Middlesbrought ma za sobą 11 meczów bez zwycięstwa w Championship.

Gracze Middlesbrought mają za sobą jeden z najgorszych okresów w ostatnich latach. Chociaż stwierdzenie, że mają za sobą jest trochę na wyrost, ponieważ passa 11 meczów bez zwycięstwa w Championship wziąż trwa.

Ich ostatnie trzy mecze to porażki – każda po 0:1, więc dodatkowo dochodzi jeszcze problem ze strzelaniem bramek.

W tabeli gracze gospodarzy są już na miejscu spadkowym ze stratą 2 punktów do bezpiecznej pozycji, przy czym jeden rozegrany mecz mniej niż rywale.

Jeśli chodzi o drużynę Nottingham to przystępuje do tego meczu po wyjazdowym zwycięstwie nad Cardiff 0:1. Mecz ten był bardzo wyrównany więc można uznać, że te 3 punkty były zdobyte bardzo szczęśliwie. Zwycięstwo drużynie Nottingham zapewnił w 49 minucie gry Silva.

Bilans ostatnich 3 meczów Nottingham to dwa remisy i jedno, wspomniane wyżej zwycięstwo.

W tabeli ligowej Nottingham jest na dobrej 4 pozycji ze stratą 9 punktów do miejsca zapewniającego bezpośredni awans do Premier League.

Spodziewam się w tym meczu defensywnego podejścia obu drużyn, małej ilości sytuacji podbramkowych i goli.

Gracze Middlesbrought mają ogromne problemy ze zdobywaniem bramek więc jedyne na co mogą liczyć do twarda defensywa i trochę szczęścia w ofensywie. Nottingham również nie zdobywa ostatnio zbyt wiele bramek, dlatego wynik 1:0 dla jednej z drużyn lub bezbramkowy remis jest bardzo prawdopodobny.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
2 marca, 20:45under2.51.68 (Wynik – 2:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.