Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Midtjylland – Odense, rozgrywany w ramach duńskiej Superligi, w piątek 16 lipca 2021 roku, o godzinie 19:00.

Druga najlepsza drużyna w zeszłym sezonie w Superlidze z pewnością spróbuje powtórzyć swój sukces, a być może nawet zdobyć trofeum, ponieważ w poprzednim sezonie byli o krok od sukcesu.

Od maja tego roku rozegrali trzy mecze przygotowawcze i odnieśli dwa zwycięstwa, oraz ponieśli jedną porażkę z Lechem Poznań.

Ich skuteczność zawsze była na najwyższym poziomie, a jeśli podejdą do tego starcia w charakterystyczny, ofensywny sposób, wynik będzie dla nich pozytywny.

Występy Odense w ostatnim sezonie były co najmniej przeciętne, ponieważ wylądowali na 9 miejscu, daleko od zagrożenia spadkiem, ale nie byli w stanie zdobyć biletu do Europy.

Podobnie jak ich przeciwnicy w nadchodzącym starciu, rozegrali trzy mecze towarzyskie – odnieśli również dwa zwycięstwa z drużynami z niższych lig, zremisowali również 1:1 z mistrzem z poprzedniego sezonu Brondby.

Midtjylland vs Odense BK H2H
10.03.21 Midtjylland vs Odense 3 : 0
11.02.21 Odense vs Midtjylland 1 : 2
14.12.20 Odense vs Midtjylland 1 : 1
17.10.20 Midtjylland vs Odense 3 : 1

Gospodarze z Midtjylland z pewnością dołożą wszelkich starań, aby rozpocząć nowy sezon od zwycięstwa. Mówiąc najprościej, są o wiele bardziej wszechstronni pod każdym względem, szczególnie z przodu, gdzie leży ich prawdziwa moc.

Jeśli gospodarze podejdą we właściwy sposób, po prostu nie widzę scenariusza, w którym Odense może tu coś znaczącego zrobić, a wszystko inne poza zwycięstwem Midtjylland z pewnością byłoby wielkim zaskoczeniem, przynajmniej moim zdaniem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 lipca, 19:00
11.68
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.