Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Moreirense – FC Porto, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga, w piątek 10 stycznia 2020 roku, o godzinie 22:15.

Porto
Gracze FC Porto zajmują 2 miejsce w tabeli ze stratą 4 punktów do Benfiki Lizbona.

Moreirense przystępuje do tego meczu po przegranej 1:0 na wyjeździe z Ferreia w poprzedniej kolejce.

Jedyna bramka została zdobyta w 14. minucie dzięki Bruno Santosowi. Po utracie bramki goście próbowali skutecznie odpowiedzieć, mając więcej posiadania piłki.

Dotyczy to zwłaszcza drugiej połowy meczu, jednak nie udało im się stworzyć odpowiednich szans w ogólnie dość pasywnej i nieatrakcyjnej grze, która odpowiadała gospodarzom.

Jeśli chodzi o mecze u siebie, z pewnością chcą przedłużyć passę czterech meczów bez porażki, obecnie zajmując trzynastą pozycję z czterema punktami więcej niż zespoły w strefie spadkowej.

Pomocnik Luiz Henrique (3/0) nie wystąpi w tym meczu z powodu kontuzji.

Porto nie miało łatwego meczu w zeszłą niedzielę, ponieważ zespół grał wyjazdowe spotkanie ze Sportingiem, ale udało im się wywalczyć trzy punkty wygrywając 1:2.

Marega otworzył wynik meczu strzelając bramkę w szóstej minucie, a gospodarze odpowiedzieli w 44 minucie za sprawą Acuny.

Jednak po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze próbowali przechylić szalę na swoją korzyść, poprzez posiadanie piłki, pozostawiając dużo miejsca na szybkie kontrataki dla gości, którzy wyglądali znacznie bardziej konkretnie w drugiej części meczu.

W końcu zdobyli wyczekiwanego gola za sprawą Soaresa w 73. minucie. Kontynuują więc pościg za liderami tabeli – Benfiką, która jest o cztery punkty przed nimi.

Środkowy obrońca Pepe (14/1) jest kontuzjowany po meczu ze Sportingiem i jego występ jest wątpliwy.

Moreirense wygląda całkiem pewnie w tym sezonie, szczególnie w meczach u siebie – i co najważniejsze, gra skutecznie.

Porto pozostaje faworytem i powinno odnieść zwycięstwo, jednak tym razem sądzę, że nie będzie to łatwe zadanie. Gospodarze wyglądali wystarczająco przekonująco w tym sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
10 stycznia, 22:15over2.51.78 (Wynik – 2:4)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.