Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Nurnberg – Darmstadt, rozgrywany w ramach 2. niemieckiej Bundesligi, w poniedziałek 5 października 2020 roku, o godzinie 20:30.

Nurnberg w poprzednim sezonie wbrew oczekiwaniom i walce o awans do 1. Bundesligi, musiał zaciekle bronić się przed spadkiem do niżej ligi. Po sezonie zasadniczym drużyna zajęła miejsce 3 od końca i dopiero po meczach barażowych z Inglostadt zapewniła sobie byt w 2. Bundeslidze.

Nowy sezon Norymberga rozpoczęła bardzo dobrze. Na inaugurację zremisowała z Regensburg na wyjeździe 1:1, a tydzień temu wygrała u siebie z Sandhausen 1:0.

Z wielkimi nadziejami drużyna Norymbergi patrzy więc na obecny sezon.

Darmstadt w minionym sezonie zajął wysokie 5 miejsce ze stratą tylko 3 punktów do miejsca dającego prawo gry w barażach o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech.

W dwóch pierwszych kolejkach sezonu drużyna zdobyła tylko 1 punkt, remisując z Regensburg 0:0 w poprzedniej kolejce, a pierwszy mecz sezonu zakończył się porażką Darmstadt 3:2 na wyjeździe z Sandhausen.

Jak widzimy drużyny grały z tymi samymi rywalami, więc mamy małe porównanie aktualnej dyspozycji.

Wydaje mi się, że mająca wysokie aspiracje Norymberga nie będzie chciała powtórzyć błędu poprzedniego sezonie, kiedy to ledwo utrzymała się w lidze. Mecze u siebie są mocną stroną tej drużyny, a w starciu z nie najlepiej rozpoczynającym sezon Darmstadt może spokojnie pokusić się o zwycięstwo.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 października, 20:3012.30 (Wynik – 2:3)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.