LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Palmeiras – Atletico GO, rozgrywany w ramach brazylijskiej Serie A, w czwartek 11 listopada 2021 roku, o godzinie 00:30.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Palmeiras ostatnio prezentuje się całkiem nieźle, ponieważ obecnie ma serię pięciu wygranych meczów z rzędu, wygrywając swój ostatni mecz na wyjeździe z Santos 0:2.

Goście byli bardziej kreatywni z piłką przy nodze, objęli prowadzenie za sprawą Rony w ostatnich minutach pierwszej części i kontynuowali w podobny sposób grę w drugiej części spotkania. Dodali jeszcze jedną bramkę w 72 minucie, podczas gdy gospodarze, mimo że kilka razy zagrozili bramce rywala, nie byli skuteczni przy wykańczaniu akcji.

Palmeiras zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli, z dziesięcioma punktami straty w porównaniu do liderów z Atletico-MG.

Gospodarze zagrają bez zawieszonego prawego obrońcy Rocha (19/1), środkowego obrońcy Gomeza (19/1) i lewego obrońcy Piquereza (11/0) ze względu na obowiązki międzynarodowe.

Atletico ma ostatnio pewne trudności, ponieważ nie udało im się zdobyć punktów w poprzednich dwóch spotkaniach, po raz ostatni na wyjeździe z Flamengo, przegrywając 2:0.

Zostali zdominowani w prawie każdym aspekcie gry, tracąc dwa gole w 44., a później w 74 minucie.

Atletico Go plasuje się na 13. miejscu w tabeli, z jednym punktem straty w porównaniu z America MG kwalifikującym się do Copa Sudamericana.

Goście nie mają obaw o nowe kontuzje, a dwóch ich zawodników wróciło z zawieszeń.

Mecze H2H
18.07.2021 Atletico Go vs Palmeiras 0:3
23.02.2021 Palmeiras vs Atletico Go 1:1
25.10.2020 Atletico Go vs Palmeiras 0:3

Dla mnie to starcie jest dość proste, ponieważ Palmeiras naprawdę wygląda lepiej przez cały sezon, a dzięki imponującemu pozytywnemu bilansowi, który wspiera ich i tak już wysokie morale, absolutnie nie ma powodu, aby kwestionować kolejny pozytywny wynik z ich strony.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 listopada, 00:3011.50

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *