Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Pau – Bordeaux, rozgrywany w ramach Pucharu Francji, w czwartek 16 stycznia 2020 roku, o godzinie 20:55.

Bordeaux
Drużyna Bordeaux musi się zrehabilitować na 4 poprzednie przegrane mecze w Ligue 1.

Pau przystępuje do tego meczu po remisie 1:1 u siebie w Lidze National (3 szczebel rozgrywkowy we Francji), pomimo tego, że zespół był lekkim faworytem w tym spotkaniu.

Objęli nawet prowadzenie za sprawą Name w 45 minucie, ale goście zdołali wyrównać w 64 minucie gry. Do końca meczu żadna z drużyn nie chciała już ryzykować.

To był ich trzeci mecz bez zwycięstwa w lidze National. Drużyna spadła w tabeli z pierwszej pozycji na czwartą.

Nadal są tylko dwa punkty za liderami ligi z Dunkierki i na pewno nie będą się aż tak przykładać do meczu pucharowego, chcąc skupić się na lidze i walce o awans.

Bordeaux w poprzedniej kolejce Ligue 1, przegrało z Lyonem w meczu domowym 1:2.

Objęli prowadzenie jako pierwsi w 15 minucie, ale po strzeleniu gola zagrali zbyt defensywnie co zemściło się na nich.

To Lyon lepiej kontrolował piłkę i tworzył więcej okazji, ostatecznie zasłużenie zwycieżając, dzięki szybkim bramkom na początku drugiej połowy.

Zespół Bordeaux ma teraz serią czterech porażek z rzędu, ale trzeba powiedzieć, że mieli bardzo trudny harmonogram. W meczu z Pau muszą się zmotywować i wygrać ten mecz głównie po to, by choć trochę poprawić atmosferę w szatni.

Drużyna Pau na tym etapie rozgrywek powinna się z nimi pożegnać. Drużyna ma przyzwoitą formę, ale tutaj powinna dominować indywidualna różnica w jakości i doświadczenie Bordeaux.

Nawet jeśli rotacja w drużynie gości jest spodziewana, nadal oczekuję, że goście będą dominować na boisku i łatwo wygrają ten mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 stycznia, 20:5521.62 (Wynik – 2:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.