Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Rapid Wiedeń – LASK Linz, rozgrywany w ramach pierwszej austriackiej Bundesligi, w środę 1 lipca 2020 roku, o godzinie 20:30.

Rapid Wiedeń przystępuje do tego meczu po zwycięstwie 2:3 na wyjeździe ze Sturmem Graz. Pomimo, że drużyna Sturmu przeżywa teraz ogromny kryzys postawiła się wyżej aktualnie notowanej drużynie.

Rapid po pierwszej połowie przegrywał 2:0, ale drugie 45 minut to był już koncert w wykonaniu zespołu z Wiednia. Gola na wagę zwycięstwa strzelił z 90 minucie Ercan Kara.

W tabeli Rapid plasuje się na pozycji wicelidera z 9 punktową stratą do Salzburga, ale co ważniejsze tylko z 2 punktami przewagi nad ich dzisiejszymi rywalami.

LASK przegrał niespodziewanie w poprzedniej kolejce u siebie z Wolfsberger 0:1.

Poza tym meczem drużna imponowała formą wygrywając wcześniejsze 3 mecze w zdecydowany sposób.

Ten mecz może zapewnić Rapidowi wicemistrzostwo i udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, o to samo walczy LASK dla którego jest to mecz o wszystko, którego nie może przegrać.

Obie drużyny w ostatnim czasie mają ogromne problemy z grą defensywną, tracą wiele bramek, ale jednocześnie znane są w ofensywnego stylu gry i zdobywają ich również nie mało.

Spodziewam się dobrego widowiska z dużą ilością goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 lipca, 20:30over2.51.61

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.