LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz RB Lipsk – Borussia M’Gladbach, rozgrywany w ramach niemieckiej Bundesligi w sobotę 27 lutego 2021 roku, o godzinie 18:30.

RB Lipsk w poprzednim meczu wygrał na wyjeździe z Herthą Berlin 0:3. Była to mała rehabilitacja za nieudany występ w 1/8 Ligi Mistrzów. Drużyna z Lipska przegrała pierwsze spotkanie u siebie (mecz rozgrywany na Węgrzech) 0:2 i praktycznie pogrzebała szansę na awans.

W Bundeslidze Lipsk spisuje się bardzo dobrze, wspomniany wyżej mecz z Herthą był już 4 z kolei wygranym przez piłkarzy Juliana Nagelsmana. W tabeli Bundesligi gracze z Lipska zajmują 2 pozycję – zbliżyli się już do Bayernu tylko na 2 punkty.

Borussia w poprzedni weekend przegrała swój kolejny mecz, tym razem z Mainz u siebie 1:2 i było to już 3 z rzędu spotkanie w Bundeslidze bez zwycięstwa.

Dokładając do tego porażkę w środku tygodnia w Lidze Mistrzów z Manchesterem City 0:2 u siebie (mecz rozgrywany na Węgrzech), można śmiało stwierdzić, że Borussia daleka jest od idealnej formy.

W tabeli Bundesligi M’Gladbach zajmuje już 8 pozycję ze stratą 9 oczek do TOP 4.

RB Lipsk po przegranej w Lidze Mistrzów z Liverpoolem może już żegnać się z europejskimi pucharami, więc teraz celem numer jeden jest dla nich Mistrzostwo kraju. Moim zdaniem wszystkie siły zostaną skierowane na te właśnie rozgrywki, więc zwycięzca w dzisiejszym meczu może być tylko jeden. Na pewno nie będzie to znajdująca się w kryzysie Borussia.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 lutego, 18:3011.62 (Wynik – 3:2)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *