Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz RB Lipsk – Club Brugge, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, we wtorek 28 września 2021 roku, o godzinie 21:00.

Lipsk niezbyt dobrze rozpoczął rozgrywki Ligi Mistrzów w tym sezonie, przegrywając z Manchester City na wyjeździe, aż 6:3.

Jak sam wynik mówi, pokazali przyzwoity potencjał ofensywny, ale gospodarze zawsze byli dwa kroki przed nimi, a posiadanie zawodnika mniej na boisku w ostatnich jedenastu minutach tylko przyczyniło się do ich spodziewanej porażki.

Z drugiej strony wykonali dobrą robotę w swoim ostatnim meczu u siebie w Bundeslidze z Herthą, pokonując ich 6:0 i przystępują do drugiego spotkania w Lidze Mistrzów z pozytywnym nastawieniem.

Niemcy będą musieli obejść się bez zawieszonego lewego obrońcy Angelino (3/0). Kontuzjowani są ofensywny pomocnik Olmo (2/0) i defensywny pomocnik Adams (4/0). Lewy obrońca Saracchi i defensywny Halstenberg i tak nie grali w tym sezonie. Lewy obrońca Gvardiol (5/0) jest na razie wątpliwy.

Club Brugge pozytywnie zaskoczył dwa tygodnie temu u siebie przeciwko PSG, kiedy udało im się zremisować 1:1, co zaszokowało całą społeczność piłkarską, biorąc pod uwagę oczywistą przepaść jakościową między tymi dwoma zespołami.

W weekend, w meczu ligowym nie stanęli jednak na wysokości zadania, tylko remisując z Leuven u siebie 1:1.

Goście wystąpią bez ofensywnego pomocnika Izquierdo i najprawdopodobniej defensywnego pomocnika i kapitana drużyny Vormera (7/2). Środkowy obrońca Mitrovic (3/0) też nie jest pewny występu.

Bramki nigdy nie były problemem dla niemieckiej drużyny, ponieważ są dość mocni w ofensywie w prawie każdym meczu i nie widzę powodu, dlaczego ten miałby być inny.

Poza tym mają znacznie łatwiejszego przeciwnika w nadchodzącym drugim meczu Ligi Mistrzów, a ich zwycięstwo z różnicą co najmniej jednej bramki nie powinno być trudne do osiągnięcia, ponieważ goście są znacznie mniej stabilni na wyjazdach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 września, 21:001 (HA: -1)1.75
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.