Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz RB Lipsk – Freiburg, rozgrywany w ramach pierwszej Bundesligi niemieckiej, w sobotę 16 maja 2020 roku, o godzinie 15:30.

Po ponad dwóch miesiącach oczekiwania, jako pierwsza z topowych lig europejskich ponownie startuje Bundesliga.

RB Lipsk ostatni swój mecz rozegrał 10 marca i było to zwycięstwo w Lidze Mistrzów z Tottenhamem u siebie 3:0.

Ponowny start rozgrywek to wielka niewiadoma jeśli chodzi o formę zespołów, jednak RB Lipsk od dłuższego czasu nie schodzi poniżej pewnego, wysokiego poziomu.

W tabeli ligowej Lipsk zajmuje 3 miejsce ze stratą 5 punktów do prowadzącego Bayernu Monachium, tak więcej 3 punkty w meczu u siebie są dla zespołu Lipska bardzo ważne.

Freiburg jak na realia Bundesligi gra w tym sezonie nieźle, zajmuje 8 miejsce i walczy o awans do europejskich pucharów. Strata tylko 1 punktu do 6 miejsca daje motywację do zwiększonego wysiłku, aby osiągnąć swój cel.

Freiburg przed wymuszoną COVID-19 przerwą, wygrał swój domowy mecz z Unionem Berlin 3:0. Jednak w meczach wyjazdowych drużynie Freiburga już tak dobrze nie idzie. Z 12 ostatnio rozegranych meczach poza domem, drużyna wygrała tylko 1 mecz.

RB Lipsk jest faworytem tego meczu i powinien bez problemu go wygrać, ja stawiam, że głodni gry piłkarze zaprezentują dobre widowisko i będziemy świadkami wielu bramek, bo przecież aktualnie mecze Bundesligi będzie oglądać cały świat.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 maja, 15:30over2.51.55 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.