Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Real Zaragoza – Cartagena, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division, w poniedziałek 30 sierpnia 2021 roku, o godzinie 22:00.

Saragossa przystępuje do tego starcia po porażce 2:0 w ostatniej kolejce wyjazdowej z Valladolid, będąc po prostu zbyt pasywnym, aby ugrać coś w tym meczu.

Od 17 minuty przegrywali 1:0 i choć gospodarze nie byli już tak nastawieni ofensywnie, to tuż przed zakończeniem meczu udało im się po raz kolejny umieścić piłkę w siatce.

Obrońca Frances (2/0), pomocnik Francho (2/0) i napastnik Azon (2/0) nie zagrają z powodu obowiązków międzynarodowych.

Cartagena nie mogła zrobić wiele więcej w swoim ostatnim meczu na wyjeździe z Huescą, przegrywając mecz 2:0, pokazując bardzo niewiele w tym spotkaniu.

W pierwszej części meczu jeszcze przetrwali napór przeciwnika jednak, w 53 minucie stracili pierwszego gola, który znacznie zmniejszył szanse na pozytywny wynik.

Los Cartageny został przypieczętowany dwadzieścia minut później, kiedy przegrywali już 2:0, nie będąc w stanie zrobić nic więcej w tym meczu.

Goście zagrają bez obrońcy Luny (2/1), pomocnika De Blasis (na razie bez występu) i Gila (2/0).

01.04.21 Saragossa vs Cartagena 0 : 0
02.01.21 Cartagena vs Saragossa 1 : 1

Mimo że Zaragoza ma trudności od początku sezonu, moim zdaniem nadszedł czas, aby zagrać poważniej i odbić się z tak bardzo potrzebnym zwycięstwem.

Cartagena z dwiema kolejnymi porażkami z pewnością przyjeżdża tutaj z niskim morale, a jeśli gospodarze choć trochę poprawią swoją grę, nie widzę powodu, by kwestionować ich pozytywny wynik.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 września, 22:0012.07
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.