LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Rubin Kazan – Raków Częstochowa, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Konferencji, w czwartek 12 sierpnia 2021 roku, o godzinie 18:00.

Rubin Kazań nie wykazał się większą kreatywnością w swoim ostatnim występie w rozgrywkach Ligi Konferencji z Rakowem, kiedy rozegrali wyrównany mecz, więc remis 0:0 był całkiem sprawiedliwy.

Obie drużyny stworzyły po kilka ciekawych akcji, ale niestety żadna z nich nie była wystarczająco zdecydowana, aby uzyskać bardziej konkretny wynik.

Prawy obrońca Zotov powinien być już gotowy na ten mecz. Gospodarze zagrają ponad to bez skrzydłowego Zujewa (3/0) i ofensywnego pomocnika Szatowa (3/0).

Jak wspomnieliśmy, Raków, podobnie jak ich przeciwnicy, zagrali bardzo pasywnie w pierwszym meczu, więc bezbramkowy remis ostatecznie nie był wielką niespodzianką.

Poza kilkoma sytuacjami zaakceptowali niski rytm gry, nie podejmując niepotrzebnego ryzyka, pozostawiając sobie możliwość awansu w rewanżu, lecz to zadanie będzie bardzo trudne dla Rakowa.

Defensywny pomocnik Sapala jest kontuzjowany, podobnie jak Lederman (1/0), Bartl i środkowy obrońca Petrasek (1/0).

Rubin Kazań nie pokazał wiele w poprzednim meczu, ale przy lekkiej poprawie ich gry jestem przekonany, że tym razem zdołają pokonać Raków. Moim zdaniem wyglądają lepiej z piłką i pokazują się z niezłej strony w lepszej lidze, więc mój typ wędruje w ich stronę w tym meczu. Kurs również jest przyzwoity.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
12 sierpnia, 18:0011.97
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *