Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Salzburg – LASK Linz rozgrywany w ramach Pucharu Austrii w czwartek 5 marca 2020 roku, o godzinie 20:45.

Salzburg
Piłkarze Salzburga mają za sobą nie najlepszy okres, więc będą z pewnością chcieli się zrehabilitować.

Salzburg jest zdecydowanie w złej formie, co zapoczątkowała porażka z LASK pięć meczów temu. Od tego czasu zostali wyeliminowani przez Eintracht Frankfurt z Ligi Europejskiej.

Jeśli chodzi o ligę na wyjeździe z Austrią Wiedeń zdobyli tylko jeden punkt, a ostatnio doznali porażki 3:2 na wyjeździe z Altach. Pomimo znacznie większej ilości posiadanych piłek i stworzonych szans, stracili bramki i wyglądali na zagubionych z tyłu.

Teraz z sześcioma punktami mniej niż LASK zajmują drugą pozycję w tabeli Bundesligi, jest to z pewnością niepokojąca sytuacja, a mecz o puchar może być jedynym ze sposobów na zdobycie jakiekolwiek trofeum w tym sezonie.

LASK oczywiście ten sezon ma nadmiar udany. Udało im się awansować do kolejnej rundy w rozgrywkach Ligi Europejskiej, pokonując holenderską drużynę AZ Alkmaar i czekają na Manchester United w kolejnej fazie.

Jeśli chodzi o austriacką Bundesligę, to odnieśli trzy zwycięstwa od czasu ponownego startu rozgrywek, dzięki wygranej u siebie 5:1 z Hartberg w zeszły weekend powiększyli przewagę punktową nad Salzburgiem.

Nawet jeśli obie drużyny nieznacznie zmienią wyjściową jedenastkę, ze względu na ich ambicje powinna to być ostra rywalizacja przez pełne 90 minut. LASK nie jest faworytem tego meczu, ale z pewnością po ostatnich występach mogą czuć się pewnie.

Zdecydowanie nie mają teraz nic do stracenia, a dzięki formie, jaką ma teraz Salzburg, naiwnością byłoby nie próbować atakować przeciwnika, tak jak robili to podczas dwóch poprzednich spotkań w tym sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 marca, 20:45over2.51.52 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.