Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Salzburg – Rapid Wiedeń, rozgrywany w ramach pierwszej ligi austriackiej, w środę 3 czerwca 2020 roku, o godzinie 20:30.

Salzburg nie spisuje się jak dotąd zbyt dobrze w austriackiej Bundeslidze, kończąc regularną część ligi z sześcioma punktami mniej niż LASK Linz.

Jednak po redukcji punktów (zasady są dość skomplikowane), są teraz trzy punkty nad największym rywalem więc mogą patrzeć w przyszłość z nadzieją na mistrzostwo.

W zeszły piątek drużyna Salzburga pokonała w finale krajowego pucharu, Austrię Lustenau 5:0 czym potwierdziła wysokie aspiracje na końcówkę sezonu.

Kristensen (9/0) nie powinien zagrać w tym meczu z powodu kontuzji, podobnie jak pomocnik Diarra (3/0).

Rapid Wiedeń aktualny sezon może uznać za dość udany, ale oczywiście do prowadzącego duetu z LASK i Salzburga wiele im jeszcze brakuje.

Jednak dzięki odliczeniu punktów są teraz tylko cztery punkty poniżej liderów z Salzburga, a może, co ważniejsze, mają realną szansę na wygranie biletu kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzów, mając 1 punktową stratę do LASK Linz.

Aktualnie drużyna Rapidu ma serię dziewięciu meczów bez porażki i mimo że to także cztery remisy, bez wątpienia mają pewien poziom pozytywnego morale. Zagrali towarzyski mecz w zeszły czwartek, wygrywając z Horn 3:0.

Pomocnik Schobesberger (11/2) doznał kontuzji, podobnie jak defensywny pomocnik Velimirovic (4/0).

Różnica klas między tymi dwoma jest zdecydowanie wyższa niż to, co mówi obecna tabela i co mówią ich wzajemne mecze w tym sezonie. Po łatwym zwycięstwie w zawodach pucharowych, Salzburg powinien zagrać ze wzmocnionym morale i potwierdzić swoją wyższość.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 czerwca, 20:3011.53 (Wynik – 2:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.