LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sampdoria – AC Milan, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w poniedziałek 23 sierpnia 2021 roku, o godzinie 20:45.

Sampdoria zakończyła swój ostatni sezon na 9. miejscu w tabeli, nie kwalifikując się tym samym do europejskich pucharów, a ogólna poprawa jest jednym z ich celów w nowym.

Mieli pewne trudności w swoim pierwszym meczu w Coppa Italia przeciwko Alessandrii, ale mimo to odnieśli zwycięstwo 3:2, wyraźnie pokazując słabe punkty w defensywie, nad czym będą musieli popracować w przyszłości.

Niemniej jednak Sampdoria to solidna drużyna, która potrafi być niebezpieczna i bez wahania przystępuje do tego starcia.

Milan zakończył ostatni sezon na 2. miejscu, mając niezłą okazję na zdobycie Scudetto, ale zgubił formę w środku sezonu.

Nie grali meczu o stawkę od maja, ale brali udział w pięciu meczach przygotowawczych, ale nie byli zbytnio przekonujący, prawdopodobnie z powodu wielu rotacji w składzie, ale patrząc na ich ofensywny potencjał nie muszą się obawiać, żadnej drużyny w Serie A.

Sampdoria vs AC Milan H2H
03.04.21 AC Milan vs Sampdoria 1 : 1
06.12.20 Sampdoria vs AC Milan 1 : 2
29.07.20 Sampdoria vs AC Milan 1 : 4

Mecz otwarcia jest zdecydowanie ważny dla obu stron i każda z nich na początku będzie starała się uniknąć negatywnych wyników. Milan jest tutaj rozsądnie uważany za faworyta, ale jestem przekonany, że Sampdoria ma środki, aby urozmaicić ten mecz, więc wybór dużej liczby bramek z obu stron wydaje się tym razem przyzwoitym zakładem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 sierpnia, 20:45over2.51.73
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.