LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sampdoria – Spezia, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w piątek 22 października 2021 roku, o godzinie 20:45.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Sampdoria ma ostatnio pewne kłopoty, ponieważ nie wygrała w czterech poprzednich meczach, a w ostatniej kolejce ulegli Cagliari 3:1, na wyjeździe.

Stracili gola już w 4 minucie, nie oferując wiele w pierwszej części, ale po stracie kolejnego na 2:0 w 74 minucie trochę się obudzili i zredukowali straty zaledwie osiem minut później. Niestety Sampdoria nie zdołała w pełni wrócić do gry i dała sobie strzelić kolejnego tuż przed zakończeniem meczu.

Zajmują 17. miejsce w tabeli Serie A, mając tę ​​samą liczbę punktów, co Genua, która spada z ligi.

Gospodarze wystąpią bez pomocników Damsgaarda (7/0) i Ihattarena (jak dotąd bez występu), a napastnik Torregrossa (5/0) nie jest pewny występu.

Spezia wygrała poprzednie starcie u siebie z lekko niedocenianą Salernitaną, mając pewne problemy, ale mimo to odniosła ostatecznie zwycięstwo 2:1.

Byli niepewni w pierwszych czterdziestu pięciu minutach, po których przegrywali 0:1, jednak poprawili swoją grę w drugiej połowie meczu i odwrócili wynik na swoją korzyść, strzelając gole w 51 i 76 minucie.

Spezia zajmuje 16 miejsce w tabeli, mając przed nadchodzącym starciem tylko o jeden punkt więcej w stosunku do rywali.

Goście wystąpią bez sporej liczby zawodników, w tym obrońcy Kiwiora (jeszcze nie zagrał w tym sezonie), Sali (5/0), Recy (1/0), Erlicia (3/0), Amiana (6/0), pomocników Agudelo (1 /0), Bourabia (4/1), Colley (3/0) i Leo Sena, który nie grał jeszcze w tym sezonie. Obrońca Bastoni (7/2) jest zawieszony.

Mecze H2H
12.05.21 Sampdoria vs Spezia 2 : 2
11.01.21 Spezia vs Sampdoria 2 : 1

Zdecydowanie Sampdoria nie błyszczy w tym sezonie, ale trzeba powiedzieć, że wszystkie poprzednie mecze były trudne, jeśli pominąć ostatni mecz z Cagliari, i obiektywnie patrząc, pokazali przyzwoitą formę przeciwko Udinese i Juventusowi.

Jestem przekonany, że przy odpowiednim podejściu będą w stanie wygrać ten mecz i odzyskać pewność siebie, która jest bardzo potrzebna w kontynuacji sezonu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 października, 20:4511.79

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *