Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sandhausen – Hannover 96, rozgrywany w ramach niemieckiej 2. Bundesligi, w piątek 16 września 2022 roku, o godzinie 18:30.

Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Sandhausen przyzwoicie zaprezentowało się w ostatniej kolejce na wyjeździe z St. Pauli, dość niespodziewanie remisując ten mecz 1:1.

Od 38. minuty przegrywali 1:0, ale mimo to grali całkiem nieźle w kontratakach, strzelając wyrównującą bramkę w 71 minucie.
Mimo to Sandhausen ma dużo miejsca do poprawy w tym sezonie, ponieważ obecnie plasuje się na 13. miejscu w tabeli, mając tylko dwa zwycięstwa od początku rozgrywek.

Brakuje im bramkarza Grawe, obrońców Diakhite, Diekmeiera (4/0), pomocnika Zengi (6/0), napastników Gandy (2/0) i Ademi (1/0).

Hannover nie potrafił wypełnić roli faworyta w meczu poprzedniej kolejki, u siebie przeciwko Braunschweig, kiedy napotkali pewne problemy i zdobyli tylko punkt w remisie 1:1.

Po bezbramkowej pierwszej części goście objęli prowadzenie w 69 minucie, ale gospodarze zdołali odpowiednio zareagować i osiem minut później wyrównał Nielsen, zdecydowanie nie wykorzystując w tym spotkaniu w pełni swojej znaczącej przewagi posiadania piłki.

Hannover zajmuje 6. miejsce w tabeli, mając jeden punkt straty w porównaniu do Heidenheim, który kwalifikuje się na ten moment do play-off.

Defensywny pomocnik Walbrecht i ofensywny pomocnik Ernst (jak na razie nie grali w tym sezonie) nie wystąpią w tym meczu.

Hannover wygląda ostatnio naprawdę dobrze i jestem przekonany, że w nadchodzącym starciu dołożą wszelkich starań, aby dołożyć kolejne 3 punkty do swojego dorobku.

Sandhausen z drugiej strony ma ostatnio widoczne problemy, ale ogólnie rzecz biorąc, są silni u siebie i zdecydowanie są w stanie urozmaicić ten mecz niezależnie od słabszego okresu, więc wydaje się, że obstawiając większą liczbę bramek z obu stron będzie to odpowiedni wybór.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 października, 21:0022.05

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.