Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sevilla – Eibar, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division, w poniedziałek 6 lipca 2020 roku, o godzinie 22:00.

Sevilla przystępuje do tego meczu po zwycięstwie wyjazdowym 0:3 nad Leganes, wygrywając bardzo pewnie i przekonująco. Już do przerwy drużyna gości prowadziła 0:2, a wynik ustalił w 82 minucie gry El Haddadi.

Sevilla ma teraz 12 meczów z rzędu bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki. W Primera Division drużna w poprzednich 8 meczach zaliczyła 3 zwycięstwa i 5 remisów.

W tabeli drużyna Sevilli zajmuje 4 miejsce dające prawo gry w Lidze Mistrzów.

Eibar w poprzedniej kolejce niespodziewanie przegrał u siebie z Osasuną 0:2. Porażka nastąpiła w niespodziewanym momencie po serii 4 meczów bez porażki w Primera Division w tym dwóch zwycięstw.

W tabeli Eibar jest na bezpiecznej pozycji, ale tuż nad strefą spadkową. Ma jednak 6 punktów przewagi nad Majorką którą rozegrała już mecz w ramach aktualnej – 34 kolejki.

Sevilla ma tylko 3 punkty przewagi nad 5 pozycją którą zajmuje Villarreal, więc takie mecze jak ze słabym Eibar i to jeszcze u siebie musi wygrywać chcąc zagrać w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 lipca, 22:0011.45 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.